NASA: Блакитний мармур наступне покоління: тематичні статті

Image courtesy of NASA

 
 

Всім відомо, що простору NASA дослідження, менше людей знають, що NASA вивчає Землю. З моменту створення агентства майже 50 років тому, НАСА була світовим лідером в галузі космічних досліджень нашої рідної планети. Наша мета завжди була вивчити, щоб виявити і зрозуміти світ, в якому ми живемо з єдиної точки зору простору, і поділитися нашим новознайденої перспективи з громадськістю. Цей дух обміну залишається вірним і сьогодні, як НАСА працює 18 найпередовіших спостереження за Землею з коли-небудь побудованих супутників, допомагає вченим зробити деякі з найбільш докладних спостережень, коли-небудь зроблених в нашому світі.

 

Щоб отримати доступ до Синій зображення Мармуровому в кількох резолюціях, відвідайте Видимий Землі.

  Зображення Південної Америки з вересня 2004 року

В рамках святкування розгортання своєї системи спостереження Землі, НАСА раді поділитися новітніми в серію приголомшливих знімків Землі, ласкаво назвав «Blue Marble». Це нове зображення Землі посилює синій мармуровий спадщина, забезпечуючи детальний погляд на Весь рік в житті нашої планети. При спільному використанні цих зображень Синій мармур, NASA сподівається, що громадськість приєднатися до агентства в його безперервних дослідження нашого світу з унікальною точки зору простору.

Щоб дізнатися більше про розвиток зображення НАСА Землі в цілому, прочитати історії Blue Marble.

Покращення

Blue Marble: Next Generation забезпечує велику просторову деталь поверхні і охоплює більш тривалий період збору даних, ніж оригінал. Оригінальний Blue Marble було складовою чотири місяці спостережень MODIS з просторовим дозволом (рівень деталізації) від 1 квадратного кілометра на піксель. Blue Marble: Next Generation пропонує цілий рік про щомісячних композиційних матеріалів з ??просторовим дозволом 500 метрів. Ці щомісячні зображення показують сезонні зміни на поверхні землі: зеленого і вмирають зворотного рослинності в регіонах з помірним кліматом, таких як Північна Америка і Європа, сухий і вологий сезони в тропіках, а також просування і відступає сніговий покрив Північної півкулі. З точки зору комп'ютерної обробки, значне поліпшення полягає в розробці нової техніки дозволяє комп'ютеру автоматично розпізнавати і видаляти забруднення хмар або інакше погано даних процесів, які раніше виконувалися вручну.

 

Blue Marble: Next Generation представляє собою серію зображень, які показують, колір поверхні Землі за кожен місяць 2004 року в дуже високому дозволі (500 м / піксель) в глобальному масштабі. Це зображення показує Південній Америці у вересні 2004 року. (НАСА зображення люб'язно Рето Стокле і Роберт Simmon)

 • Висока роздільна здатність зображення:
 • 1024 на 1024 (190 Кб JPEG)
 • 4096 на 4096 (1 Мб JPEG)
 • 4096 на 4096 (12 МБ PNG)
  Зимове літо порівнянні в порівнянні з Альп
 

Blue Marble: Next Generation покращує методи для перетворення супутникових даних в цифрові зображення. Серед основних поліпшень більш детально в областях, які зазвичай з'являються дуже темно на супутник (через велику кількість сонячного світла поглинається), наприклад, в густих тропічних лісах. Можливість створення цифрових зображень, що дає великі деталі на темних областях без "вимивання" яскраві регіони, як льодовики, засніжені райони, пустелі і є однією з найважливіших задач візуалізації супутникових даних. Нова версія також покращує чіткість зображення і дає високу відбивну здатність земної поверхні, такі як сіль квартир, більш реалістичний вигляд.

 

Щомісячні зображень показує, сезонний мінливості, як зміни в альпійському сніжного покриву в період з січня по липень. (НАСА зображення, Рето Стокле)

 • Висока роздільна здатність зображення:
 • Альпи, січень 2004 (+750 Кб JPEG)
 • Альпи, липень 2004 (шістсот п'ятьдесят Кб JPEG)
  Деталь Etosh Пан, Намібії

Недоліки

Ті, хто має намір використовувати Blue Marble: Next Generation в своїх публікаціях або проекти повинні бути інформовані про райони, які все ще потребують вдосконалення. Області відкритої води до цих пір показують деякий «шум». У тропічній низовини, хмарності в сезон дощів може бути настільки велика, що отримання безхмарним зору кожен піксель області за цей місяць не може бути неможливо. Глибока океані, не включені у вихідних даних, творець Blue Marble використовується єдиний синій колір для глибоких областях океану, і ця вартість не була повністю змішується зі спостереженнями мілководді в прибережних районах. Відсутність змішування може, в деяких випадках, зробити перехід між мілководних прибережних вод і глибини океану виглядають неприродними. Нарешті, дані не повною мірою відмінність між снігом і хмарності в районах з короткостроковим снігового покриву (менш ніж за три-чотири місяці). Ця проблема може бути вирішена в майбутньому за рахунок використання більш складних сніг маску.

Доступ до даних

Повний дозвіл, subsetted і зниження дозволу файли доступні на Blue Marble Next Generation колекція Видимі Землі NASA.

Щомісячні глобальної зображення забезпечує дозвіл веб-копії кожної з щомісячних карт, а також посилання на 8km/pixel і 2km/pixel JPEG, і в повному дозволі торрентів.

500 м / піксель зображення можна або через BitTorrent (див. щомісяця глобальних зображень сторінки для посилання на торрент-файли) або від одного з наших дзеркал:

 • Інші сайти Завантажити:
 • Арктичний регіон суперкомп'ютерний центр
 • NEO (НАСА зі спостереження Землі)
 • Чемпіонат Швейцарії Обчислювальний центр CSCS

Приклад 500 метрів / піксель зображення.

 • Анімації:
 • Сезонні зміни Landcover над Західної Азії у 2004 році
 • Сезонні зміни Landcover над Альпами
 • Сезонні зміни Landcover в східній частині США
 • Глобальний сезонний Landcover у 2004 році
 • Інтерактивна глядачів:
 • Blue Marble перегляду
 • EarthSLOT
 • GeoFusion
 • NASA JPL OnEarth
 • NASA World Wind
 • YaWah

Кредити

Blue Marble: Next Generation був проведений Рето Стокле, NASA Earth Observatory (NASA Goddard Space Flight Center). Дивіться Blue Marble Next Generation-істинний даних Землі кольору в тому числі сезонної динаміки від MODIS (880 Кб PDF) для підтвердження. Будь-яке використання або публікації Blue Marble: Next Generation, будь ласка кредит "НАСА Earth Observatory".

 • Justice C.O., 1 Townshend J.R.G., Vermote E. F., Masuoka E., Wolfe R.E., El Saleous N., Roy D.P. and Morisette. J.T. , 2002. An overview of MODIS Land data processing and product status. Remote Sensing of Environment, 83, 1-2, 3-15.
 • Los, S.O., Collatz, G.J., Sellers, P.J., Malmstr?m, C.M., Pollack, N.H., DeFries, R.S., Bounoua, L., Parris, M.T., Tucker, C.J., and Dazlich, D.A. (2000) A global 9-year biophysical land-surface data set from NOAA AVHRR data. J Hydrometeor., 1, 183-199.
 • Sellers, P.J., Los, S.O., Tucker, C.J., Justice, C.O., Dazlich, D.A., Collatz, G.J., and Randall, D.A. (1996) A revised land surface parameterization (SiB-2) for atmospheric GCMs. Part 2: The generation of global fields of terrestrial biophysical parameters from satellite data. Journal of Climate, 9, 706-737.
 • St?ckli, R, and Vidale, P.L. (2004) European plant phenology and climate as seen in a 20 year AVHRR land-surface parameter dataset. Internat. J. Remote Sens., 25 (17), 3303-3330.
 

Удосконалення обробки даних алгоритмів призвело до відносно безшумне зображення з декількома артефактами. Сухий квартир солі, такі як Етоша в Намібії Пан, що надаються як вода в оригіналі Blue Marble, але тепер точно кольору. (НАСА зображення, Рето Стокле.)

 • Висока роздільна здатність зображення:
 • Етоша, Січень 2004 (+240 Кб JPEG)
 • Етоша, липень 2004 (двісті двадцять Кб JPEG)

Поставь лайк, дружище!