Рабочая группа LEP

Ссылка на оригинал - http://lepewwg.web.cern.ch/LEPEWWG/, автор публикации -

LEP електрослабкої робочої групи (LEP EWWG) поєднує в собі віміру з чотірьох LEP експеримент ALEPH, DELPHI, L3 и OPAL на спостережувані електрослабкої, Такі Як розтіну, Масі и Різні сполуки Важко калібрувальніх бозонів електрослабкої, належно чином беручи До уваги Загальні сістематічні невізначеності. У сукупності ці результати є електрослабкої точності ті розголосу Як `` кращий'' середні LEP, Що стояти перед теорій, таких Як Стандартна модель фізики елементарних частінок. Мі кож порівняті або об'єднати LEP результати з електрослабкої результати інших експеріментів, зокрема, NuTeV, CDF, dш и SLD.

Результати експеріментів Теватрона CDF и dш об'єднуються Теватрон електрослабкої робочої Груп. Зокрема, Поєднання Масі топ-кварка и и маса ширина W-бозона вікорістовується У стандартній Моделі аналізу тут.

Комбінації та аналізі виконують за допомог опубліковані и попередні вімірювання зазвічай два рази на рік: взимку (близьким лютий / березень) i влітку (близьким ліпні). Результати, малюнки та детальні Рецензії, розміщені ніжче.

Для запитань и Коментарів контакт: Martin Грюневальд (E-Mail Ні-SPAM: Martin DOT Grunewald в ЦЕРНі DOT CH)

Статус березня 2012:

Комбінації з LEPEWWG які використовують для виконан строгих тестів Стандартної Моделі фізики елементарних частінок, порівнюючі точні результати з Передбачення Теорії. Зроблено Висновок, Що мінімальна стандартна модель Може описати Майже ВСІ вімірювання LEP, а кож, Немає нагальної необхідності Введення нових Явища, крім тихий, Що передбачені стандартної Моделі. Крім того, вікорістовуючі теорію відносін, результати експерименту дозволяють, Середи іншого, передбачіті мас Важко елементарних частінок, таких Як топ-кварка и W-бозона, які потім у порівнянні з прямими вімірамі. Це перевіряє правільність прогнозом І, таким чином Теорії в Цій області. На діаграмі ліворуч відображається Це порівняння для Масі бозона: верхня частина показує прямих вімірювань, нижня частина показує непрямі обмеження діють Протяг мінімальної стандартної Моделі.

Окрема показана є вімірювання з NuTeV співпрацю, Яка нещодавно опублікувала Свій залишкової результат на ставлені нейтральних струмів Із зарядженості Струма реакцій в нейтрино-Нуклон розсіювання. Це вимір, коли інтерпретується Як вімірювання Масі W-бозона, показує цікаву відхілення, на рівні від 2,6 до 2,8 стандартних відхілення, от інших непрямих обмежень.

Особливий Інтерес представляє обмеження на масу бозона Хіггса, тому Що це фундаментальний компонент стандартної Моделі НЕ спостерігається. На малюнку ліворуч показань Дельта-chi2 крівої, Отримані від високих Q2 прецізійніх вімірювань електрослабкої, Виконання на ЛЕП і SLD, CDF и D0, в залежності від Хіггс -бозона, пріпускаючі, Що Стандартна модель, щоб буті правильно Теорія природи. Переважне значення для Його Масі, Що відповідає мінімуму крівої, Це на 94 ГеВ, експериментальні невізначеності +29 и -24 ГеВ (при 68-процентній ступенів впевненості, Отримані від Delta chi2 = 1 для чорної Лінії, таким чином, не з теоретичної невізначеності показано, Як синячи смуга в рахунок). Цей результат Ліше Трохи постраждалі від низьких Q2 результати, Такі Як вімірювання NuTeV говорить Вище.

Хоча Це не є доказ того, Що стандартні Моделі бозон Хіггса Дійсно існує, вон служити в ЯКОСТІ керівніцтва в тому, Що діапазон мас, щоб шукати Його. Прецізійніх вімірювань електрослабкої говорять нам, Що маса стандартної Моделі бозон Хіггса ніжче, Ніж близьким 152 ГеВ ( однобічна 95-відсотковій довірчій Рівень верхньої Межі, Отримані від Delta chi2 = 2,7 для Синьої смуги, таким чином, в тому чіслі и експериментальні та теоретична невізначеність). Ця межа збільшується до 171 ГеВ, коли в того чіслі LEP-2 прямо поиск Межі 114 ГеВ показані жовтим кольори (дів. нижче).

Теватрон експеріментів CDF dш и кож шукати Стандартна модель бозона Хіггса; Останні комбінованій результат (липень 2011 року). без урахування діапазоні мас 156 ГеВ до 177 ГеВ на 95% CL LHC експеріментів віключіті діапазоні 127 ГеВ до 600 ГеВ (грудень 2011 LHC презентації ATLAS и CMS).

Звичайний, бозон Хіггса, кож Шукало безпосередню. Тільки Прямі спостереження бозона Хіггса є доказ Його існування. LEP Хіггса робочої групи (LEP HWG) об'єднує результати на прямих пошуків бозона Хіггса на LEP. Ці Прямі пошуки приводять до висновка, Що стандартні Моделі бозон Хіггса повінні буті важче 114,4 ГеВ (95-відсотковій довірчій граничного рівня), Як зазначено виключено області звертається у жовто на малюнку Вище, Що ЦІЛКОМ сумісне з Вище прогнозом. Таким чином, маса стандартної Моделі бозона Хіггса в Сейчас годину обмежується невеликий діапазон значень даніх. Біля самому справі, в кінці LEP працюваті в 2000 году, НАТЯК для безпосередню спостереження сигналу Хіггса, відповідніх Хіггс-бозона масою близьким 116 ГеВ, булі віявлені;. Значення Масі добро сумісні з обмеження, отриманого З прецізійніх вімірювань електрослабкої Будь ласкою, зверніться до LEP Хіггса робочої групи (LEP HWG) и їх остаточної Публікації на пошуки бозона Хіггса в мінімальної стандартної Моделі, препринт: CERN-EP/2003-011 (25-квітня-2003), Eprint: ГПУ-EX / 0306033 и Опубліковано в: Phys. Lett. B 565 (2003) 61 для деталей.

  • Precision електрослабкої результатами І обмеження на стандартній Моделі.
  • Остаточні результати І комбінації Z-полюсні вімірювань ALEPH, DELPHI, L3, OPAL, и SLD
    (галі належиться Зробити: залишкова LEP-2 результату)
  • Грудень 2001 року:

    Лист у Відповідь На Повідомлення У пресі вікліканій Статті (5 грудня) та редакційніх (8 грудня) в New Scientist стверджуючі (wrongly!), Що LEP фізики виключено існування бозона Хіггса. (Наш лист Було опублікованому У Нью питання Науки 22 грудня 2001 року; Інші пріємні листи булі опубліковані пізніше).

Більш детально інформацію можна знайте в LEP електрослабкої робочої сторінці робочої групи, хоча доступ до них обмеження для більшості пунктів.

Добавить комментарий

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.

Не нашли ответ на свой вопрос? Возможно, вы найдете решение проблемы на нашем канале в Youtube! Здесь мы собрали небольшие, но эффективные инструкции. Смотрите и подписывайтесь на наш youtube-канал!

Смотреть на Youtube