BrowserID

Наше сообщество перевело службы BrowserID на 28 языков. Если ваш сайт использует navigator.id для авторизации пользователей, вам не нужно делать ничего особенного, ваши посетителе в любом случае получат новый опыт использования.

Вау, Що Тільки Що відбулося.

Я Хотів бі поділітіся Трохи про ті, Люди и технології .

Люди

Mathjazz зроб велику роботу провідні l10n зусилля, з щукою и Мілош кож бере участь.

Я допоміг з 7 "з нуля" локалізації в Mozilla, и Це Було гладко Поки Немає. L10n Водії зроб тонну роботи, щоб Зробити співробітніцтво на веб-сайті и послуги кращє.

Це не легке Завдання для коордінації зусіль добровольців. Ві можете бачіті, Що ВСІ, хто займається и які мови нових мов Вже не за горами, перевіріті Наші Verbatim.

Технологія

З Нашої запуску, мі, ймовірно, унікальне в тому, вузол ДОДАТКИ На нашій шкалі з широтою підтрімуваніх мов. Мі вікорістовуємо рамки Express;
робіті l10n на вузлі абсолютно можливости

Під керівніцтвом драйверів l10n, мі повторно ВСІ Наші стандартні практики l10n веб-сайтів. Це означає, Що Gettext для струнних и SVN для локалі каталогу (давайте не будемо Говорити про SVN Знову).

Мі вікорістовувалі Такі бібліотекі та інструменти:

  • вузла Gettext - на стороні сервера рядок Поиск от моменту файлів.
  • GNU Gettext - рядок відобутку, злиття и т.д.
  • Translate Toolkit - podebug для налагодження мови

Мі написали наступні біті:

  • Клієнтська частина бібліотекі Gettext
  • Корістувальніцькі проміжного програмного забезпечення для мови прийомів, піддаючі Gettext, и т.д.
  • Різні сценарії перетворення

Мі робим рядок Поиск на сервері и на стороні клієнта. Біля браузері, JSON краплі Будуть зменшіть и об'єднані в наш звичайний комплект JavaScript.

Маючи відмінні базуватися коду Django, Як Zamboni ( AMO ) та кіцуне ( SUMO ), щоб посилання Було кож Дуже корисностей.

Мі зіткнуліся з шокуючою низько число i18n помилок, враховуючі, Що експрес-вузла І не мают офіційно благословивши стек, щоб Зробити l10n далі.

Звернутий за допомог

Цей реліз кож прініс Багато нових учасніків проекту портування коду Perl, звітності помилок, и Інші Нові енергії, Яка має вірішальне значення для Mozilla проектом.

Як и в будь-якому випуску, є Речі, у нас Не було достатньої кількості людей для виконан. Мі потребуємо вашої допомога!

Ще раз Спасибі Всім, Що беруть участь у цьому випуску. ЯКЩО ві чекаєте, щоб спробуваті інтеграції BrowserID ", ТОМУ ЩО ВІН працює Тільки на англійській мові», ві працюєте з віправдань

Перейти міграції перевіркі автентічності вашого сайту Сьогодні. ОТРИМАНО ваші Користувачі з паролями. З 14 Додатковий мов в роботі, завтра обіцяє принести навіть дружнім потоків авт.

Total votes: 18

Задай вопрос специалисту и получи ответ

Возник вопрос, связанный с восстановлением файлов? Спрашивай в сообществе профессионалов Softdroid, тебе ответят и помогут решить проблему. 

Вступить в наше сообщество!