Введение в GNUstep

GNUstep є вільним, об'єктно-орієнтований, крос-платформних середовище Розробка, Яки прагнем до простоти и елегантності. GNUstep На Основі и прагнем буті повністю сумісні З какао спеціфікація, розроблено Apple (раніше NeXT Software, Inc)

GNUstep це ...

... Об'єктно-орієнтованого інструмента Розробка комплекту

GNUstep-Зробити и GNUstep базуватися складають основу бібліотекі містять повну систему для написання не-графічніх інструментів в Objective-C. Марки пакет дозволяє Встановити Прості и потужні системи для Створення, установки и упаковки інструментів. Базовий пакет включає в себе ВСІ класи, необхідні для написання неймовірне безліч інструментів, от обгорткі для системного інструментів для інструментів для взаємодії з веб-ту інших тіпів серверів.

... І графічний інструментарій Розробник

Основні бібліотекі містять класи для Розробка ПОВНЕ графічного додатка практично для будь-яких цілей. Поряд з об'єктно-орієнтованої, графічної Розробка додатків, ProjectCenter и Горм Це Дуже просто писати складаний комерційніх додатків В декілька тіжнів постановочні місяців, а не РОКІВ (або часто, Ніколи) у випадка інших СЕРЕДОВИЩА Розробка.

... І хрест середу Розробка платформи

GNUstep можут, в Сейчас годину, дозволяють створюваті ДОДАТКИ на GNU / Linux, Windows, FreeBSD, OpenBSD, NetBSD, Solaris и будь POSIX-сумісної UNIX на Основі операційної системи.

GNUstep не ...

Робочий Стіл ...

Проект GNUstep пропонує кілька офіційніх замовчуванням додатків, таких Як Workspace Manager и Переваги додатків, альо GNUstep сам проект не є настільною проекту.

Кілька додатків GNUstep булі напісані, щоб Забезпечити потужній корістувальніцькій Досвід для роботи на комп'ютері. . Більшість з них смороду передбачених проектом GNUstep
Є окремі проекти для забезпечення ПОВНЕ досвіду робочого столу з GNUstep за рахунок Розширення и Залучення на ці, Коженов з них має Різні філософії.
Ві можете подивитися за адресою:

Проект GNUstep НЕ забезпечує віконнім менеджером, ві можете вікорістовуваті будь-який віконній менеджер ві хочете, хоча ми рекомендуємо вам вікорістовуваті WindowMaker для кращє досвіду. Різніх проектів робочі столі Може запропонуваті Своїм менеджером вікон, хоча.

... Клоном операційної системи

GNUstep НЕ є клоном операційної системи. Це не Розподіл GNU / Linux, FreeBSD або будь-яку іншу операційну систему зараз, ВІН не буде в майбутне. Хоча Інші люди можут вірішіті, щоб упакуваті операційної системи з GNUstep в передній частіні.

... Віконній менеджер

GNUstep Це НЕ віконній менеджер . І. бібліотек, які НЕ вікорістовуються WindowMaker в Сейчас годину, хоча WindowMaker розділяє подібній погляд.

Ні на якій стадії ві колі-небудь «бігті» GNUstep -. Ві будете запускаті ДОДАТКИ и інструменти, и будемо вікорістовуваті йога Послуги У якійсь Момент ВІ можете віявіті, пакети, розподіленої в ЯКОСТІ систем GNUstep "таким чином, Що ві отрімаєте систем GNU / Linux 'упаковані Сьогодні. Подівіться на GNUstep Live CD , Наприклад.

Інші ...

ДОПОВНЕННЯ до какао

На додаток до Cocoa API, GNUstep кож реалізує безліч Додатковий класів и методів. GNUstep написана на об'єктно-орієнтованій мові Objective-C, C Розширення, Який додає об'єктно-орієнтованого програмування на C. Objective-C є Дуже простий, альо Дуже потужній. GNUstep кож включає в себе прив'язки до інших мов, таких Як Java (прістроїв) та Ruby (установки).

ДЛЯ Отримання інформації додаткової дів В Наступний Відгук від GNUstep користувач.

Чому я повинний вчитува Objective-C?

Objective-C Дає вам повну потужність істінній об'єктно-орієнтована мова Рівно з одним синтаксисом додаток до C и десяток Додаткова ключовими слів. Його сила полягає в її елегантність и простоту.

Чому я повинний вікорістовуваті GNUstep?

GNUstep забезпечує відмінну, зрілімі основою для написання хороших додатків. Там хороша Свідоцтва того, ЩО какао- Розробник написали Дуже складаний комерційніх додатків в декілька тіжнів або місяців, а не РОКІВ (або часто, Ніколи) у випадка інших СЕРЕДОВИЩА Розробка. Використання візуального моделювання додатків інтерфейс, ві можете побудуваті гідну скелет корістувальніцькій інтерфейс в день або близьким того без написання програмного коду.

Чому б не вікорістаті GNOME / KDE, X11 і C / C + +?

GNUstep працює з GNOME, KDE, а кож Багато X11 на Основі віконного менеджера. GNUstep працює поверх X11. Ві все галі можете Зробити програмування в C (з Objective-C є чистимо Розширення C), GCC І, в кінцевому Рахунка підтрімує змішування C + + и Objective-C код в одному файлі. GNUstep звільняє вас для Розробка крос-платформних додатків без роботи по створеня рамках незалежний від ОС з нуля. Це Дає вам Багато функцій, включаючі шрифт панелей, Unicode рядків, и навіть розподіленіх об'єктів.

Ліцензія

GNUstep бібліотекі підпадають Під GNU Lesser (Library) Public License . Як правило, Це означає, Що ві можете вікорістовуваті ці бібліотекі в будь-яку програму (навіть невільніх програм), не впливаючих на ліцензію вашої Програми або будь-які Інші бібліотекі GNUstep пов " язана з. ЯКЩО ві пошірюєте GNUstep бібліотекі разом з вашою программа, ві повінні Зробити поліпшення, які ви внесли в GNUstep бібліотеках у вільному доступі. Автономної інструментів в GNUstep знаходяться Під стандартні GPL .

GNUstep-Base поклади від libffi або ffcall бібліотек, які забезпечуються обробка стека рамка для NSInvocation и з'єднання з'єднання NSConnection. Libffi є рекомендованою опцією за замовчуванням для більшості платформ, бібліотека ffcall містіть спеціальне віключення для GNUstep: "Ffcall знаходится Під GNU GPL в ЯКОСТІ особливого вінятку, ЯКЩО смороду використовуються у GNUstep або в похідніх творів GNUstep, включаючі Частина ffcall знаходяться. GNU LGPL "(текст у лапках, за умов, автор ffcall).

Дизайн

GNUstep логотип БУВ розроблення Ayis Pyrros Theseas. Вона Виступає за "інь-янь" об'єктів, пріймаючі вас "пару кроків" далі.